Tüp Bebek Fiyatları

Tüp Bebek Fiyatları

Tüp Bebek ve Aşılama Fiyatları

Tüp Bebek Fiyatları dünyanın her yerinde hemen hemen aynı kriterler ile farklılıklar gösterir. Tüp bebek tedavi adayı çiftlerin merkez seçerken dikkat ettikleri kriterlerin en önemlisi tüp bebek fiyatları ve tüp bebek tedavisinin toplam maliyeti gelmektedir.

Bu kriterlerden en önemlisi de; tüp bebek uygulamasını gerçekleştirecek doktorunuzun kendisine ve daha önce yapmış olduğu tüp bebekdenemelerinin sonuçlarına olan güvenidir.

Tüp bebek fiyatları tedavi planlanan hastane, merkezin deneyimi, teknolojik altyapısı ve doktora göre değişmektedir.Tüp bebekte En Uygun Fiyat ve risk paylaşım modeli ile bize danışmadan tüp bebek uygulamasına karar vermeyin!

Tüp Bebek Ücretini ve Fiyatları Tedaviye Başlamadan Önce Mutlaka Öğrenin.

Tüp bebek tedavisi fiyatları, tedavi sürecine ve merkeze göre farklılık gösterir. Tüp Bebek Merkezi İstanbul ’da tedavinize başlamadan önce ödemeniz gereken bütün ücretler detaylı bir şekilde anlatılır, yardımcı teknikler için ek maliyet söz konusuysa bu durum tedaviye başlamadan sözlü ve yazılı olarak size bildirilir. Böylece tüp bebek tedaviniz süresince ödeyeceğiniz toplam tutarı baştan bilirsiniz.

Tüp bebek fiyat ve ücretlerini etkileyen diğer nedenler

 • Tüp bebek fiyatları belirlenirken öncelikle çiftin durumu önemli bir kriterdir.
 • Tüp bebek fiyatları merkezden merkeze değişmektedir.
 • Tüp bebek tedavi görülmesi planlanan merkezin deneyimi ve teknolojik altyapısı
 • Tüp bebek fiyatları ve tedavi maliyeti
 • Tüp bebek tedavilerinde kişiye özel gerçekleştirilen uygulamalar
 • Tüp bebek tedavisi sırasında kullanılarak ilaç türleri, uygulama şekli ve dozu

Sağlık turizmi çerçevesinde TÜP BEBEK uygulaması gerçekleştiriliyor ise ulaşım, konaklama gibi masraflarda bu masraflara ilave olacaktır.

Ülkemizde teknik donanım ve başarı oranları bakımından dünyada ilk 10 ülke arasında olmasına karşın, mevcut lisanslı kliniklerimizde sunulan sağlık hizmetleri, başarı bakımından yarıştıkları pek çok Avrupa ülkesine ve Amerika Birleşik Devletleri’ne kıyasla son derece düşük bir maliyet ile sunmaktadır.

 Tüp bebek fiyatlarının, elde edilen veya edilecek başarı ile kıyaslanması konusunda altını önemle çizilmesi gereken nokta, tedavi görülmesi planlanan merkezin deneyimi ve teknolojik altyapısıdır.

Tüp Bebek fiyatları 2023

Tüp bebek fiyatları hakkında daha öncede makaleler yayınlamıştık. 2023 yılının ilk aylarında 2023tüp bebek fiyatları ne kadar olucak ? bu konuda çok fazla soru almaktayız.

Tüp bebek fiyatları hastane, doktor tüp bebek merkezi vb. kriterlere göre değişmektedir. Tüp bebek fiyatları 2022 yılına göre 2023 tüp bebek fiyatlarında değişiklik göstermesi şuan için beklenmiyordur.

Tüp Bebek fiyatları 2023 için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Tüp Bebek 2023 Güncel Fiyatları

Tüp bebek uygulamasının fiyatı ne kadardır? Tüp bebek yöntemi tedavisi pahalı mıdır? Ülkemizde tüp bebek fiyatları fark eder mi?

Tüp Bebek Fiyatları 2023: Tüp Bebek Tedavisi

Tüp bebek uygulama ücreti için ödenmesi gereken fiyatlar hastaneden hastaneye ve doktordan doktora farklılık göstermektedir. Yapılan incelemelerde en uygun fiyat seçeneklerinin genel itibariyle her tüp bebek merkezinde farklılık göstermektedir. Kişiler, tedavi sürecine başlamadan önce olabildiğince çok hastaneden teklif almalı ve bu teklifleri değerlendirmelidir. Fiyat teklifi alındıktan sonra sorulması gereken en önemli soru bu fiyatın içeriğine nelerin dahil olduğudur. Bazı hastaneler ilaç ve oluşabilecek diğer maliyetleri de bu fiyata dahil ederken, bazıları tüp bebek fiyatları konusunda daha kapalı olmayı tercih etmekte ve tedavinin ilerleyen aşamalarında kişilere beklenmedik maliyetler çıkarmaktadır.

Tüp bebek fiyatları 2023 yılında değişecek mi?

Tüp bebek tedavilerinde ortaya çıkan tüp bebek maliyetleri geçmiş yıllara göre çok fazla değişim göstermese de, sağlık güvencesinden faydalanmak isteyen çiftler açısından alınacak rapor için bazı farklılıklar meydana gelmiştir.

Daha önceden tüp bebek tedavisiiçin sağlık raporu alan hastalar, tedavinin uygulandığı merkezlere belirli bir fark ödemekteydi.

Bu aşamada tüp bebek merkezlerinde uygulanan tedavinin maliyeti yükseldiğinden, sağlık raporu kullanan çiftler için fiyatlar artış göstermiştir.

2023 tüp Bebek tedavisi için uygulanan ilaçların fiyatları

Tüp bebek tedavisinde anne adayına hangi ilaçların uygun olacağının saptanması için adetin 2 günü yapılan kan testinde yumurtalıkların rezerv durumu değerlendirilir.

Şayet anne adayının rezervleri iyi bir durumdaysa, tedavide kullanılacak ilaçların fiyatları farklılık gösterebilir.

Yumurta rezervlerinin durumu iyi değil ise, sayısı az ise, anne adayının yaşı ilerlemiş ise, yumurtaların uyarılması için daha fazla ilaç kullanımı gerekmektedir. Bu da ek bir masraf olarak ailenin karşısına çıkar.

Tüp bebek tedavisi ilaçları dışında yapılacak masraf değişebilir.  

Uygulanacak olan bazı yöntemler, kimi kliniklerde ilave masraf olarak kişiden talep edilebilir. Hastaların bu uygulamalar için ilave ücretödemeleri gerekip gerekmediğini kesinlikle sorması gerekmektedir.

Burada önemli olan husus tedaviye başlarken toplam ne kadar ödeneceğinin ve bu ücrete nelerin dahil olduğunun net bir şekilde sorgulanmasıdır.

Aksi taktirde tedavinin sonunda sürpriz ödemelerle karşılaşmak mümkündür.

Kendini kanıtlamış tüp bebek merkezlerinde hastaya tedaviye başlarken işlemler detaylı bir şekilde anlatılır ve kurumsal yapı gereği sürpriz ödemeler ortaya çıkmaz.

2023 tüp bebek fiyatlarına neler dahildir ?

Tüp bebek merkezlerinin belirlediği fiyatların içinde kullanılan ilaçlar, ultrason maliyeti, kadının yumurtalık takibi, yumurtaların spermle laboratuvarda döllendirilmesi ve elde edilen embriyoların kadına transferi tüp bebek fiyatları 2018 içine dahildir.

2023 Tüp Bebek Ücretleri hakkında bilgilendirme amaçlı açtığımız bu konuda İstanbul, istanbul, izmir, balıkesir, bandırma, çanakkale illerin tüp bebek merkezleri yazılmıştır

Tüp Bebek Fiyatlarını Neler Etkiler?

Tüp bebek de fiyatları sırasıyla tüp bebek merkezinin maliyetleri, ilaçlar, sarflar belirlemektedir.

İlaçlar ve sarflar yurtdışına bağımlıdır ve tüp bebek fiyatını olumsuz etkiler. Tüp bebek merkezinin giderleri de maliyetin önemli bir parçasıdır. 

Tüp Bebek İstanbul Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Murat Arslan ve ekibi olarak bu maliyetlerde hasta dostu yaklaşımlar sağlarız. Hastalarımızın merkez seçiminde tüp bebeğin fiyatı, hekimlerin tecrübesi ve ilgisi kişiye özel tüp bebek uygulamaları hakkında da bilgi alması gerekir. 

Mikroenjeksiyon uygulaması yaptığımız ve gebelik ile sonuçlanan tedavilerimiz, PGD yaptığımız ve gebelikle sonuçlanan hastalarımız kaşılaştırdığımız da PGD hastalarında gebelik oranlarını çok daha yüksek olduğunu gördük. PGD yakın zamanda çok ucuzlayacak ve belki de tüm hastalara uygulanan bir yöntem olacaktır.
Kişiye özel tüp bebek uygulamalarında ücretlendirme daha esnek olabilmekteyiz. Tüp bebek tedavisi fiyat bilgisi almak için ücretsiz randevu talep edebilirsiniz. 

İstanbul Tüp Bebek Fiyatları

İstanbul Tüpbebek ve Kadın Sağlığı, tüp bebek ve infertilite (kısırlık) tedavileri üzerine odaklanmış dinamik bir merkezdir. İstanbul tüp bebek merkezimizin belirlediği fiyatlar tedavi planlanan hastane, merkezin deneyimi, teknolojik altyapısı ve doktora göre değişebilmektedir.

İstanbul Tüp Bebek Merkezimize ait Tüp Bebek ücretlerini etik olarak internet sitesinde paylaşmıyoruz. Türkiye ‘de aşılama ve tüp bebek ücretleri aşağıdaki gibidir.

Aşılama Uygulaması Ücreti  ₺ + ilaçlar (ilaçlar da takribi  tutacaktır.

Tüp Bebek Uygulama Ücreti 

İlk deneme için ……. TL- ……. ilaçlar (takribi …………. TLTüp Bebek İstanbul – Prof. Dr. Murat Arslan 0532 498 63 20 den bilgi alabilirsiniz.

İkinci deneme  …….. TL- ……..₺ + ilaçlar (takribi ………….TL) Tüp Bebek İstanbul – Prof. Dr. Murat Arslan 0532 498 63 20 ‘ den bilgi alabilirsiniz.

Üçüncü denem…….TL- …….. ₺ + ilaçlar (takribi……….. TL) Tüp Bebek İstanbul – Prof. Dr. Murat Arslan 0532 498 63 20 ‘ den bilgi alabilirsiniz.

2023 tüp bebek fiyatları ve ödemelerle ilgili bilgi almak için Tüp Bebek İstanbul Prof. Dr. Murat Arslan  + 90 0532 498 6320 numaralı telefonu arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Tüp Bebek Maliyeti Nedir?

Tüp bebek konusunda uzman doktorların ve uzman embryologların yetişmesi çok zordur ve uzundur. Özelleşmiş laboratuarlar, özelleşmiş ameliyathaneler, özel yardımcı sağlık personeli gerektirir. Bir tüp bebek hastası için merkezimizde yaklaşık 10-12 civarında yetişmiş kişinin uyumlu bir şekilde çalıştığını hatırlatmak isterim. Doktorlar, embriyologlar, hemşireler, anestezistler, yardımcı personel yanında tamamı yurtdışından temin edilen tüp bebek cihaz ve malzemeleri düşünülürse Tüp bebek tedavisinin maliyetindeki yükseklik anlaşılabilir.

Son yıllarda özellikle ilaç fiyatlarında yaşanan düşüşler, tüp bebek ücretlerini de düşürmektedir.

Tüp Bebek merkezlerinin sayısının artmasından dolayı da rekabet sonucu tüp bebek fiyatları düşme eğilimindedir. Kalitesinden ödün vermek istemeyen merkezler belli bir fiyatın altına inmemektedir.

Son çıkan tüp bebek yönetmeliğinde 35 yaş altı ilk denemede tek embryo verilmesi konusunda karar açıklanmıştır. Başarı oranını etkileyen bu uygulama deneyimli merkezlere avantaj sağlamıştır.

Tüp Bebek Tedavisi Pahalı mıdır?

Tüp Bebek Tedavisi Ne Kadar? Tedavi ücretine neler dahil?

​Dünyada bilim hızla üretilip hızla yayılıyor. Bilgi artık kimsenin tekelinde değil. Tüp bebek uygulamalarında da her gün bir değişim olmuyor. Dünya literatürünü ve kongrelerini yakından takip eden Tüp Bebek İstanbul – Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Murat Arslan ve ekibi tüm imkanlarını kullanarak hastasına en iyi hizmeti verirken ücretlendirmede de bütçe dostu programlar uygular. Buda ekibin başarı oranlarını yükseğe taşır. Standart olarak ücrete takip, yumurta toplama, transfer işlemleri dahildir. Ekibimiz yumurta takibi ve ICSI için ek ücret almaz. Tüp bebek fiyat politikasında ilk kriterimiz başarı için gerekli olan harcamaları yapmaktır. Kaliteden ödün vermek ve toplam fiyatı büyük oranda aşağıda tutmak aslında hastaya verilen hizmetin kalitesini düşürmektir.

Sağlık çalışmalarını düzenleyen yasalar gereği web sitemizde net fiyatları yayınlayamıyoruz. Güncel fiyatlarımızı öğrenmek için telefon açabilirsiniz, whats up dan sorabilirsiniz veya doktorumuzla ücretsiz bir ön görüşme yaparak diğer konularda da bilgi alabilirsiniz.

Tüp Bebek Tedavileri SGK Tarafından Karşılanıyor Mu?

Tüm Dünya ülkerinde çok yaygın bir biçimde uygulanan tüp bebek tedavisi fiyatları, bazı ülkelerde 10 bin dolar kadar tutabilmektedir. Fakat Türkiye’de tüp bebek tedavisinde fiyat klinikten kliniğe değişir . Tedavide uygulanan ilaçlarla da birlikte bu maliyet 5 bin tl civarı bir fiyata yol açabilir. Adayların sağlık güvencesi mevcut ise, bağlı olduğu kuruluştan faydalanması mümkündür. Ancak ilk olarak adayların sağlık bakanlığına bağlı olan bir kurumdan tüp bebek tedavisine uygun olduklarını gösteren bir rapor edinmeleri gerekir.

Sağlık kurumundan rapor alan hastaların bağlı oldukları kurum tüp bebek tedavisi masraflarının 1.120 TL kadarlık bir bölümünü karşılayabilmektedir.

Tüp bebek uygulamasının tamamlanmasının ardından tüp bebek tedavisi için alınan uygunluk raporu ile bağlı olunan kuruma bildirilerek kurumun üstlenmiş olduğu miktar adaylara geri ödenir. Eğer, baba adayında sperm bulunamıyor ise ve bu nedenle de cerrahi bir müdahaleye ihtiyaç duyulmamış ise, uygulamanın ücreti gene kısmi bir biçimde adayın bağlı olduğu kuruluş tarafından ödenir. İlaçların fiyatları ise, anne adayı tedavi esnasında ilaç kullanmış ise, ilaç raporu ile bağlı olunan kuruma gidilerek ilaç ücretinin %80 kadarlık bir miktarını geri alabilirler.

SGK tarafından tüp bebek fiyatlarının bir bölümü karşılanmaktadır. Tüp bebek yöntemi, bazı koşulların sağlanması durumunda SGK tarafından karşılanmaktadır.

 • Uygulanan tıbbi tedavilerden sonra normal şekillerde çocuk sahibi olamadığının ve sadece yardımcı üreme tedavi yöntemleri ile gebelik sağlanabileceğine ilişkin sağlık kurulu raporu alınması.
 • Anne adayının 23 yaşını doldurmuş ancak 40 yaşından gün almamış olması,
 • Tedavinin yapıldığı merkezin Sağlık Kurumu ile sözleşmeli olması,
 • Minimum 5 senedir genel sağlık sigortalısı ya da bakmakla yükümlü olunan kişi olup, 900 gün genel sağlık sigortası prim gün sayısının olması
 • Son 3 sene içinde diğer tedavi yöntemlerinden netice alınamamış olduğunun kurumla sözleşmeli sağlık hizmeti sunucusu sağlık kurulları tarafından belgelenmesi, kanıtlanması
  gibi koşullar yerine getirilir ve kuruluşlardan rapor alınır ise, maliyetin bir kısmının karşılanması mümkün olabilir.

Tüp bebek ücretinin ne kadarını devlet ödüyor ?

Türkiye’de tüp bebek uygulaması diğer ülkelere oranla daha hesaplı ancak buna rağmen maddi durumu iyi olmayan pek çok aile devletin yardımıyla tüp bebek sahibi olabiliyor. Sosyal güvenceniz varsa tedavi masraflarının bir kısmını devlet karşılıyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliği Yardımcı Üreme Yöntemi Tedavileri Tüp Bebek Tedavisi Öncesi İşlemler

 1 – Tüp bebek tedavisi öncesi işlemlerin 23 yaşını doldurmuş,39 yaşından gün almamış kadınlara uygulanması durumunda bedelleri Kurumca karşılanır.

Klasik ovulasyon indüksiyonu

1 – Her siklus için kadın hastalıkları ve doğum uzman hekiminin yeraldığı sağlık kurulu raporu düzenlenecektir. Raporda, kaçıncı siklus olduğubelirtilecek ve gerekli ilaçlar kadın hastalıkları ve doğum uzman hekimitarafından reçete edilecektir.2 – Raporda; tanı, uygulanacak tedavi, kullanılacak ilaçların günlük vemaksimum dozları belirtilecektir.3 – En fazla 2 (iki) siklus ve toplamda 3000 üniteye kadar kullanılacakgonadotropin bedelleri Kurumca karşılanır. İki uygulamadan (siklus) sonrayapılan klasik ovulasyon indüksiyonu tedavisi için uygulanan gonadotropinbedelleri ödenmez.

4 – Ovülasyon tetiklemesi için kullanılan HCG (Human korionikgonadotropin) dozu, maksimum dozun dışında olup, 10000 üniteyi geçemez. ÜrinerHcg kullanılması halinde rapor aranmaksızın reçete edilebilir.

Rahim İçi Inseminasyon (IUI)

1 – Tüp bebek tedavisi işlemleri için belirlenen kriterler, intrauterininseminasyon (artifisiel inseminasyon) için de geçerlidir.2 – Ovulasyon tetiklemesi için kullanılan Hcg (Human korionikgonadotropin) dozu, maksimum dozun dışında olup, 10000 üniteyi geçemez. ÜrinerHcg kullanılması halinde rapor aranmaksızın reçete edilebilir.

Tüp bebek tedavisi işlem bedeli ve ödeme esasları

1 – Tüp bebek tedavisi SUT eki EK-9 Listesinde belirtilen fiyat esas alınarak ödenir. Fiyata; tüp bebek tedavisi kapsamında yapılan ovulasyonindüksiyonu, oosit aspirasyonu, sperm-oosit hazırlanması ve inkübasyonu,embriyo transferi, ICSI (mikro enjeksiyon), invaziv sperm elde etme yöntemleri,tüp bebek işlemi öncesi kadın ve erkeğe yapılan tetkik ve tahlil bedelleri ilekullanılan her türlü sarf malzemesi dahildir.2 – Tüp bebek tedavisinde kullanılan ilaçlar katılım payından muafdeğildir.3 – (10.2.1) numaralı maddede belirtilen tüp bebek tedavilerinde herbir denemede, (10.2.2) numaralı maddede belirtilen tüp bebek tedavilerinde isesadece birinci denemede en fazla bir yıla kadar embriyo freezing bedeli ayrıcaödenir.4 – Kurumla sözleşmeli üremeye yardımcı tedavi merkezlerinde, tüp bebekkapsamında yapılan her türlü tıbbi işlemin kaydının tutulması ve tutulankayıtların denetim esnasında ibrazı zorunludur. Bu kayıtların doğru ve sağlıklıbir şekilde tutulması ve muhafazasında, merkez sorumlusu ve ruhsat (uygunlukbelgesi) sahibi kişiler, müşterek ve müteselsilen yükümlüdür.

Tüp Bebek Fiyatlarının Açıklanması

6 Mart 2010 yılında yürürlüğe giren tüp bebek yönetmeliği ve sağlık bakanlığı yaptırımları gereğitüp bebek merkezlerinin,hastanelerin ve ilgili kurumların internet ortamındatedavi masrafları maliyetivetüp bebek fiyatlarıyla ilgili açıklama yapmaları kanun dışıdır.

Kadın Hastalıkları ,Gebelik , Kısırlık ve Tüp bebek ile ilgili sorularınızı aşağıdaki formu kullanarak sorabilirsiniz.

15 Yorumlar

 • ekleyen Pınar
  Gönderildi 22 Haziran 2019 13:52 0Likes

  İyi günler Aşılama ve tüp bebek fiyatlarını öğrenebilir miyim?

 • ekleyen Hatice Ulus
  Gönderildi 22 Haziran 2019 13:53 0Likes

  Merhabalar tüp bebek hakkında bilgi almak istiyorum. Tekirdağ Çorlu’dan Hatice ben 40 eşim 43 yaşında 13 yıllık evliyiz hiç tüp bebek uygulaması yaptırmadık sgk lıyım 2 defa aşılama denedik tutmadı eşimin yumurtaları normal bendeki sperm normal olmasına rağmen çocuğumuz olmuyor ve ne kadar ücrete olur 2019 yılı güncel tüp bebek fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum.Nasıl bir yol takip etmem gerekir yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

 • ekleyen Zeynep Says
  Gönderildi 22 Haziran 2019 13:55 0Likes

  Merhabalar Hocam benim yaşım 29 2 defa istanbul da tüp bebek merkezinde tüp bebek tedavisi denedim ve sonuç olumsuzdu internet sitenizde tüp bebek öngörüşmelerin ücretsiz olduğundan bahsediliyor daha önceki raporlarımı ve tüp bebek testlerimi size getirmem mi gerekiyor ? Tüp bebek maliyeti ne kadar olur ? 2 sefer başarısız tüp bebek denemesi gerçekleştirdiğimiz için bu son denememiz olacağı için kadınlar sitesi ve internet üzerinden yorumların tamamına yakını olumluydu en kısa zamanda randevu almak istiyorum hocam.

 • ekleyen Aslı Saygın
  Gönderildi 22 Haziran 2019 13:56 0Likes

  Slm benim tüplerim bağlı ve ikinci evliligimi yaptım eşim cocuk istiyor ikimizinde daha önceki evliliklerinden birer çocuğu var tüp bebek yaptırmak istiyorum öncesinde tüplerim bağlı olduğu için bu mümkün mü ? Mümkünse ortalama ne kadar tutar tüp bebek tedavisi ?

 • ekleyen Elif Güner
  Gönderildi 22 Haziran 2019 13:56 0Likes

  Merhaba ben 29 yaşındayım erken menopoz teşhisi koyuldu yumurta rezervi azlığı ve hiç bir şey önerilmedi tüp bebek şansı bile verilmedi yani benim hiç mi şansım yok tüp bebek tedavisi denemek istiyorum cvp verip yardımcı olur musunuz?

 • ekleyen Filiz Haktan
  Gönderildi 22 Haziran 2019 13:57 0Likes

  Ben 2 buçuk yıllık evliyim bir tüp bebek denememiz oldu 4 buçuk aylıkken düşük yaptım 6 ay oldu tekrar düşünüyorum ben 31 eşim 39 yaşında acaba bize ne kadar masraf olur öğrenebilir miyim cevap yazarsanız sevinirim

 • ekleyen Selver Gümüş
  Gönderildi 22 Haziran 2019 13:59 0Likes

  Tüp bebek Ücreti Ne Kadar ?
  Merhabalar, tüp bebek ücret olarak ne kadara mal olur bilgilendirir misiniz. Bir yıldır evliyim ve esim sorunlu varikosel denilen hastaliktan ameliyat olmus 3-4 yil once. Asilama yapalim dedik sansimiz cok kucukmus dediler ve tup bebek %95 sansiniz var dediler doktorlar. Durumumuz pek parlak degil lütfen ortalama ne kadar mal olur bilgilendirir misiniz?
  Simdiden tesekkurler

  • ekleyen profdrmuratarslan
   Gönderildi 22 Haziran 2019 14:00 0Likes

   Merhabalar.. Size yardımcı olmak isteriz. Lütfen zaman ayırarak merkezimize görüşmeye gelin. Durumunuzu detaylı olarak değerlendirelim ve size nasıl faydalı olabileceğimizi konuşalım.Bilgi ve randevu için Koordinatörümüz Merve Hanım’a mesai saatleri içerisinde 05324986320 numaradan ulaşabilirsiniz. Numaranızı bildirirseniz kendisi de sizi arayacaktır.
   Haberlerinizi bekleriz..
   Saygılarımla
   Prof.Dr.Murat Arslan
   Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı
   Acıbadem International İstanbul Hastanesi
   Tüp Bebek Merkezi Başkanı
   Bakırköy – İstanbul

 • ekleyen Nihal Özbay
  Gönderildi 22 Haziran 2019 14:01 0Likes

  Merhabalar, tüp bebek ücret olarak ne kadara mal olur bilgilendirir misiniz. Bir yıldır evliyim ve esim sorunlu varikosel denilen hastaliktan ameliyat olmus 3-4 yil once. Asilama yapalim dedik sansimiz cok kucukmus dediler ve tup bebek %95 sansiniz var dediler doktorlar. Durumumuz pek parlak degil lütfen ortalama ne kadar mal olur bilgilendirir misiniz?
  Simdiden tesekkurler

  • ekleyen Meral Resimli
   Gönderildi 22 Haziran 2019 14:02 0Likes

   Bizde tüp bebek yaptirdik. Esinizdeki varikosel ameliyatini benim esimde yaptirdi.
   Tüp Bebek tedavisi bizde toplam 7000 YTL tuttu. Ilaclar ve tüm muayeneler dahil.
   Insallah hayirli evlat sahibi olursunuz.
   Saygi ve sevgilerimle…

 • ekleyen Musa
  Gönderildi 22 Haziran 2019 14:05 0Likes

  Mrb hocam biz tüp bebek yaptırmak istiyoruz ne kadar masrafımız olur bize yardımcı olabilir misiniz?

 • ekleyen sebahat Şahiner
  Gönderildi 22 Haziran 2019 14:17 0Likes

  Esimin spermleri az benim yumurtaliklarim tembel adet duzensizligi var doktorum tüp bebek dedi nerede yaptırmam gerektigini dusunuyorum istanbul acıbadem international tüp bebek hastaneniz ve fiyatlari hakkinda bilgi almak istiyorum simdiden teşekkür ederim

 • ekleyen Ali Uğur
  Gönderildi 22 Haziran 2019 14:18 0Likes

  2019 tüp bebek güncel fiyatlarınızı öğrenebilir miyim ?

 • ekleyen Gülcan Özbay
  Gönderildi 22 Haziran 2019 14:19 0Likes

  38 yaşındayım ilk bebeğim tüp bebek ile oldu, ikinci bebeği istiyoruz normal yolla denedik fakat yumurtalık rezervlerinin az olmasından dolayı normal yolla çocuğum olmuyor. Sizden bilgi almak istiyorum. Tüp bebek fiyatları hakkında miktar belirtilmiyor hiç bir yerde bu konuda dönüş yapar mısınız lütfen.

 • ekleyen Nurçin Türker
  Gönderildi 22 Haziran 2019 14:21 0Likes

  Ben yurt dışında yaşıyorum ve 6 yıldır evliyim ama çocuğumuz olmadı. Burada ki doktorlar hiçbir şey yapmadılar. En son dayanamadık ve Türkiye’ye gitmeye karar verdik. Hiç aklımda yokken girdiğim ilk sitede Prof.Dr.Murat Arslan hocayı gördüm ve yorumları okudum. İçim çok rahatlamıştı ve olacağını düşünerek aradım.Ve Türkiye’ye gittik. Tedavi başladı ve tüp bebek yaptırdık. Şimdi 6 haftalık hamileyim ve çok mutluyuz size nasıl teşekkür etsem azdır. Bizi son derece sıcak ve güzel karşıladınız. Ve buda bizim içimizi çok rahatlattı. Sonsuz teşekkür ederim size.

Yorum ekle