Hemen Arayın! +90 532 498 63 20

Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Murat Arslan

Kliniğimizde Uygulanan Tedavilerimiz
Kadın sağlığı ve infertilite (kısırlık) alanında uzman kadromuz ile faaliyet göstermekteyiz.

ÜZERİNDE

0
ÜZERİNDE
Mutlu
Aileler

Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Murat Arslan

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ
Ebeveynlik yolculuğu sırasında her müşteriye kişiselleştirilmiş özen ve ilgi sunuyoruz. Erkek ve kadın kısırlığının nedenlerini belirlemek için kapsamlı testler yapıyoruz ve IUI ve IVF'de uzmanız.
Bizimle İletişime Geçin

Prof. Dr. Murat Arslan'ı başarı hikayesini hastalarımızdan dinleyin!

Hasta Görüşleri

En umutsuz anımızda çare oldunuz, iyi ki sizi tanıdık iyi ki varsınız. Başka ailelere de şifa olmanız dilek ve duası ile sevgiyle kalın.

İkbal & İpek

İkbal & İpek

5 yıl önce rahatsızlığımdan dolayı bir arkadaşımın önerisiyle tanıdığım doktorum, çikolata kisti teşhisiyle ameliyatımı gerçekleştirdi.Doktorumun bilgi ve tecrübesine güvenerek ne ameliyat öncesi ne de sonrasi herhangi bir tereddüt yaşamadım. Prof. Dr. Murat Arslan bilgi başarı ve tecrübesine güvendiğim herkese önerebilecegim, hastalarını önemseyen, akılda soru işareti bırakmayan çok çok iyi bir doktordur iyi ki tanımışız, başarılarının devamını diliyoruz.

Elif &Özer Bali

Elif &Özer Bali

Sevgili doktorum Murat Arslan’a ilgisinden,açıklayıcı ve insana güven veren mizacından ötürü teşekkür ederim.Her türlü bilgi almak istediğinizde her daim kendisine ulaşabileceğinizi bilmekte ,insana ayrı bir güven sağlıyor.Ben tüp bebek tedavisi gördüm ve çok şükür ki ilk denememizde başarılı olduk.

B & M

B & M