Hemen Arayın! +90 532 498 63 20
Bilgi Gizliliği

Bu sitedeki bilgiler eğitim ve bilgilendirme amacı taşımaktadır; son bilimsel bilgi ve veriler doğrultusunda, Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Murat Arslan tarafından hazırlanmıştır.

Prof. Dr. Murat ARSLAN Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı İstanbul web sayfamıza hoş geldiniz. Bu bölüm, web sitesini ziyaret ettiğinizde, verdiğiniz şahsi bilgilerle ilgili Prof. Dr. Murat ARSLAN  Kadın Hastalıkları ve Doğum VE Tüp Bebek Uzmanı İstanbul ve yan kuruluşlarının politikalarını içermektedir.

Ücretsiz üyelik uygulaması içinde verdiğiniz şahsi bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Web sitesi içerisinde ücretsiz üyelikle verdiğiniz şahsi bilgiler (adres, e-mail, telefon, faks vb.) sizin haberiniz veya onayınız olmadan diğer firmalara ve üçüncü şahıslara verilmeyecektir. Bu bilgiler sizlere yeniliklerimizi haber vermek için kullanılacak ve şirketimiz içerisinde sadece yetkili personelin bu bilgilere erişim hakkı bulunacaktır. Ziyaretçiler ücretsiz üyelik işlemleri için gerekli olan bilgiler dışında, bilgi vermek zorunlu değildir. Verdiğiniz tüm bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.

Prof. Dr. Murat ARSLAN Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Site “basılı yayın” olarak koruma altında olup yazıların hiçbiri tamamen veya kısmen, hiç bir ortamda (internet, dergi, gazete, TV, radyo) yazarın izni olmaksızın kullanılamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ihlali söz konusudur. Bu tür bir durumun tespitinde her türlü kanuni hakkımız saklıdır.

Gizlilik Taahütnamesi

Jinekolojik muayene kadın ve eşi veya partneri için çok özel bir durumdur. Muayenehaneye başvuru nedeniniz ve size ait tüm bilgiler sizin yasal haklarınız kapsamında anayasa ve ( Hasta Hakları Yönetmeliği, RG.,01.08.1998, 23420 )  tümüyle gizli tutulacak ve siz izin vermedikçe hiç bir kimse ile paylaşılmayacaktır.