Tüp Bebek Kişiye Özel Tedavi Yaklaşımı

Tüp Bebek Kişiye Özel Tedavi Yaklaşımı
Tüp bebek Tedavileri Kişiye Özeldir,

Tüp bebek tedavilerinde başarıya ulaşılabilmesi adına kişiye özel tüp bebek tedavisi uygulanmalıdır.

Merkezimizde çiftler bize başvurdukları andan itibaren doğru bir şekilde kontrolleri yapılır ve tüp bebek tedavisinde yol haritası belirlenir. Tüm aşamaların üzerinden geçilir ve bilgilendirme yapılır. Hastaya özel ve çifte dair bütüncül bir tedavi anlayışı ile tüp bebeğe yönelik yapılacak planlamalar kişiler adına en uygun yöntemi oluşturmaktadır.

Güleryüzlü çalışılanlar ve uzman deneyimli kadromuzla hastalarımıza onlara yardımcı olmaya çalışan bir aile deneyimi yaşatmaya çalışıyoruz. Mottomuz önce güven. Hedefimiz çocuklu ve mutlu aileler. Sahip olduğumuz ileri teknoloji, tecrübe ve etik değerlerimizle hastalarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Prof.Dr.Murat Arslan –  Acıbadem International Hastanesi Tüp Bebek Merkezi

Ücretsiz ön değerlendirme randevusu İçin; 02124684111 –  05324986320

Tüp bebek Tedavileri Kişiye Özeldir,

Tüp bebek kişiye özel tedavi yaklaşımı sizin yaşınıza, tanınıza, infertilite süresine ve daha önce uygulanan tedaviler ile sizin tercihlerinize göre tespit edilecektir. Tedavinizin her aşamasında nelerin yapılmakta olduğunu, tedavi alternatifleri ve uygulanması düşünülen tedavi türü için gerçek gebelik şansınızın ne olduğunu, ve de tedavi başarısız olursa nelerin yapılabileceğini açıklayacağız.

Tedavi yaklaşımı sizin yaşınıza, tanınıza, infertilite süresine ve daha önce uygulanan tedaviler ile sizin tercihlerinize göre tespit edilecektir. Tedavinizin her aşamasında nelerin yapılmakta olduğunu, tedavi alternatifleri ve uygulanması düşünülen tedavi türü için gerçek gebelik şansınızın ne olduğunu, ve de tedavi başarısız olursa nelerin yapılabileceğini açıklayacağız.

İnfertilite Uzmanı, öncelikle çiftin infertilite nedenine uygun en basit tedavi yöntemi ile başlayacaktır.

Diğer tıbbi uygulamalardan farklı olarak, hasta ve tüp bebek ekibi arasında tedavi boyunca daha sıkı ve hızlı olması gereken bir iletişim vardır. Tedaviniz baştan sona kadar hastanemizdeki ünitede planlanacak ve takip edilecektir. İlk görüşmeden tanısal testlerin yapıldığı süreç ve tüm tüp bebek tedaviniz süresince doktor Prof.Dr. Murat Arslan yanınızda olacaktır. Konusunda uzman diğer takım arkadaşlarımızda bu süreci destekleyecek ve her hasta kişisel ve özel olarak tedavi edilecektir.

İstanbul Tüp Bebek ekibimiz tedavi başarınızı arttırmak üzere konusunda uzman ve deneyimli kişilerden oluşmuştur. Birebir iletişim sadece konforunuzu arttırmak değil aynı zamanda stres ve anksiyetinizi azaltmanızı sağlayarak tedavi başarınızı arttırmaya katkıda bulunacaktır. Bu süreçte bir hemşire ilk görüşmenizden gebelik testinize kadar ki tedavinizin her aşamasında size yardım edecek ve yol gösterecektir.

Klinik mükemmelliğimiz hastalarımızın merkezimiz hakkında ilk söylediği farklılığımızdır. Takım olarak bilmekteyiz ki infertilite duygusal ve fizyolojik birçok konuyu içeren ve çiftlerde strese neden olan zor bir süreçtir.

Hedefimiz size mevcut imkanlar dahilinde yapılabilecek her türlü imkanı sunarak infertilite tedavinizi başarı ile sonuçlandırmaktadır. Her infertilite tipi için en gelişmiş tedavi protokolleri ve yardımcı yöntemler merkezimizde uygulanmaktadır.

Tedaviniz planlandıktan sonra kullanacağınız ilaçlar eczaneden istenecek ve ilaçların herbirinin nasıl kullanacağı ayrıntılı olarak anlatılıp ve size yazılı olarak bilgilendirme yapılacaktır.

Kadın Hastalıkları ,Gebelik , Kısırlık ve Tüp bebek ile ilgili sorularınızı aşağıdaki formu kullanarak sorabilirsiniz.

Yorum ekle