Uluslararası Hastalar İçin Tüp Bebek Tedavisi

Uluslararası Hastalar İçin Tüp Bebek Tedavisi

Acıbadem International Hospital Uluslararası Hastalar İçin

Tüp bebek tedavisine başvuran ve doğal yollardan gebelik elde edemeyen çiftler, tüp bebek tedavisi için ülkemizi ve bizleri tercih ediyor. Dünya genelindeki standartları yakalayabilen tüp bebek imkanlarımız sayesinde uzun süredir hasret kaldıkları bebeklerine kavuşma şansı yakalayan çiftler, yurtdışındaki yüksek maliyetlerden kaçınmak ve tüp bebek tedavisine başvurmak için bu imkanı değerlendirmekten kaçınmıyorlar.

Hem yurtdışında yaşayan Türkler, hem de başka milletlerden olan hastaların konforlu ve kaygısız bir şekilde tüp bebek tedavisini tamamlamaları, tedavinin başarısı için oldukça önemli. Yapılan araştırmalar, tüp bebek tedavisindeki başarının tüp bebek merkezinin imkanları ve deneyimlerinin yanında, çiftlerin morali ile de yakından bağlantılı olduğunu gösteriyor.
Tüp bebek tedaviniz boyunca, merkezimizdeki doktorlar, hemşireler ve danışmanlar, sizleri izlenecek olan aşamalar konusunda detaylı bir şekilde bilgilendirecekler.

Tüp Bebek Tedavi Ekibi

Acıbadem International Hastanesi, Tüp Bebek Ünitesi Merkezimizde tüp bebek tedavinizin her aşamasında Prof.Dr. Murat Arslan ve Ekibi yanınızda olacak.

Tüp Bebek Tedavisinde Yüksek Başarı Prof. Dr. Murat Arslan ve Ekibi

Tüp bebek tedavinizin her aşamasında Prof. Dr. Murat Arslan ve Ekibi yanınızda olacak. İstanbul Acıbadem International Hastanesi, Tüp Bebek Ünitesi Merkezimizde her tedavi kişiye özel olarak planlanır ve sürdürülür.

Konaklama İmkanları

Yurtdışından gelen çiftlerin aklına takılan en önemli problemlerden bir tanesi, elbette konaklamanın nasıl olması gerektiği. Tanıdık ve akrabaları olmayanlar bu konuda zorluk çekebilirler fakat kliniğimize yakın olan konaklama merkezlerinden uygun seçeneklerin sunulması sayesinde bu durum artık bir zorluk olmaktan çıkıyor.

Havalimanı Transferleri

Tüp bebek merkezlerimizin bulunduğu konumların havalimanına olan mesafeleri ve yurtdışından gelen pek çok çiftin şehri tanımaması nedeniyle havalimanından yapılacak olan transferler ile anne baba adaylarının bu konuda rahat etmeleri sağlanmaktadır.

Ödemeler ve Finansal İşlemler

Döviz ile ödemeler ve yabancı kredi kartlarının kullanımı hususunda hastalarımıza gereken tüm kolaylıklar sağlanmaktadır. Böylece tüp bebek stresinin yanında bir de finansal sıkıntılar ile boğuşmalarına engel olunmaktadır.

Uluslararası Sigortaların Yönetimi

Tüp bebek tedavisinde masrafların karşılanmasını sağlayabilecek uluslararası sigortalar ve bu sigortaların yönetimi konusunda sunulan imkanlar, yurtdışından gelen hastalarımızın sorunlarla karşılaşma ihtimallerini ciddi oranda düşürmektedir.

Dil Seçenekleri

İkisi de yabancı olan veya çiftlerden birinin yabancı olduğu ve Türkçe’yi konuşamadığı durumlarda, merkezimiz tarafından gerekli tercümanlar tarafından iletişim imkanları sağlanmaktadır. Bu sayede tedavi süresince herhangi bir yanlış anlaşılma ortadan kaldırılmaktadır ve süreç başarıyla tamamlanmaktadır.

Randevu ve Kontroller

Hem tedaviye başlamadan önce, hem de tedavi sırasında ve sonrasında yapılacak olan görüşmeler ve kontrollerin planlanması, merkezimiz tarafından çiftleri yormayacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede tüm tedavi sürecinin yönetimi daha başarılı ve sorunsuz bir hale gelmektedir.

Giriş ve Çıkış Prosedürleri

Kliniklerimize gelen hastaların hem giriş sırasında hem de tedavi sonrasında çıkış prosedürlerinde herhangi bir zorluk yaşanmasını engellemek de elbette merkezlerimizin görevleri arasında bulunuyor.

Tüp bebek tedavileri konusunda uzun yıllardır faaliyet gösteren merkezimiz, hem ülkemizde yaşayanlar hem de yurtdışından gelecek olan hastalar için geniş imkanlar sunmaktadır. Her sene yüzlerce hastanın bebek sahibi olmasına vesile olmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için:

Acıbadem International Hospital

Tüp Bebek Ünitesi Koordinatörlüğü

0532 4986320

Yorum ekle