Hemen Arayın! +90 532 498 63 20

Mottomuz önce güven.

Hedefimiz çocuklu ve mutlu aileler.

Merkezimizde çiftler bize başvurdukları andan itibaren doğru bir şekilde kontrolleri yapılır ve tüp bebek tedavisinde yol haritası belirlenir. Tüm aşamaların üzerinden geçilir ve bilgilendirme yapılır. Hastaya özel ve çifte dair bütüncül bir tedavi anlayışı ile tüp bebeğe yönelik yapılacak planlamalar kişiler adına en uygun yöntemi oluşturmaktadır.
Güleryüzlü çalışılanlar ve uzman deneyimli kadromuzla hastalarımıza onlara yardımcı olmaya çalışan bir aile deneyimi yaşatmaya çalışıyoruz..
Prof.Dr. Murat Arslan

Prof. Dr. Murat Arslan

Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Murat Arslan

Kadın hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Murat Arslan 1988 yılında İzmir Fen Lisesi’nden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden (İngilizce) mezun oldu.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana bilim Dalı’ nda uzmanlık eğitimi alarak 2000 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldu.

2001-2002 yılları arasında Süleyman Demirel Tıp Fakültesi ve 2002-2006 yılları arasında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalları’nda öğretim üyesi olarak görev yaptı.

2004-2005 yıllarında Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk tüp bebek merkezi olan The Jones Institute for Reproductive Medicine’da çalıştı ve tüp bebek eğitimi gördü.

Nisan 2006 – Ekim 2006 tarihleri arasında Bursa Acibadem Hastanesi Tüp Bebek Merkezi kurucu direktörlüğü yapan Dr. Arslan, Kasım 2006 – Ekim 2009 tarihleri arasında Bursa Medical Park Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölüm Direktörlüğü yaptı.

Ekim 2009 2018 yılları arasında hastalarını muayenehanesinde kabul etmiş bu süre zarfında Eylül 2008 – Mayıs 2013 tarihleri arasında Özel Bursa Pembe Mavi Tüp Bebek Merkezi ‘nde , 2014-2018 tarihleri arasında da Bursa A.R.T Tüp Bebek Merkezi ve İstanbul’da bazı özel merkezlerde tüp bebek ve üremeye yardımcı teknikler üzerinde çalışmış ve uygulamalarını gerçekleştirmiştir.

2016 yılında Profesör ünvanı almaya hak kazanmıştır. 2016-2019 yılları arasında Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanlığı görevini yürütmüştür.

2019-2023 yılları arasında Acıbadem International Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi Direktörü olarak görev yapan Prof. Dr. Murat Arslan Mayıs 2023 itibariyle Özel Momart Tüp Bebek Merkezinde calışmalarına devam etmektedir.

Günümüz gereksinimlerinin üzerinde imkanlarla donanmış Özel Momart Tüp Bebek Merkezinde çiftler bize başvurdukları andan itibaren doğru bir şekilde kontrolleri yapılır ve tüp bebek tedavisinde yol haritası belirlenir. Tüm aşamaların üzerinden geçilir ve bilgilendirme yapılır. Hastaya özel ve çifte dair bütüncül bir tedavi anlayışı ile tüp bebeğe yönelik yapılacak planlamalar kişiler adına en uygun yöntemi oluşturmaktadır.

Merkezimiz Hakkında

Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Murat Arslan

Detaylı bilgi ve tüp bebek ücretsiz ön görüşme randevusu için lütfen irtibata geçiniz.

RANDEVU AL