Tüp Bebek Tedavisi Ön Görüşme

Tüp Bebek Tedavisi Ön Görüşme

Tüp Bebek Tedavisi Ücretsiz Ön Görüşme

Tüp bebek tedavisi ücretsiz ön görüşmede kişisel durumunuza ve size gereken tedavinin seviyesine göre doktorunuz kişiye uygun yumurtlama zamanı, ilişki zamanlaması,aşılama protokolü ve gerektiği takdirde tüp bebek uygulaması aşamalarını anlatıp , tedavi sürecini, hangi zamanda neler yapılacağını, hangi tüp bebek merkezlerin de başarının daha fazla olacağının bilgisini verir.

Çocuk sahibi olamayan tüm çiftlerin görüşmelerini, değerlendirmelerini ücretsiz olarak yapmaktayım. Bunun için 0 532 498 63 20 numaralı telefondan randevu almaları yeterlidir.

Lütfen ilk görüşmeye geldiğinizde tüm medikal dosyalarınızı, özellikle daha önce fertilite tedavisi gördüyseniz bu tedaviye ait tüm raporlarınızı getiriniz.

Tüp Bebek İlk görüşmede, doktorunuz tarafından tıbbi öz geçmişiniz ve daha önce uygulanan fertilite tedavileri gözden geçirilecektir. Bu ilk bilgilerin ışığında, doktorunuz bir ön tanı düşünerek, infertilite araştırması esnasında hangi testlerin yapılacağını karar verecektir. Tanı kesinleştikten sonra, doktorunuz sizin özel durumunuza uygun bir tedavi planı belirleyecekdir.

İlk değerlendirme sonrasında çiftten daha önce yapılmadıysa Hepait B, Hepatit C ve HİV  taraması için tetkikler istenecektir.  Ayrıca bayandan FSH, LH, TSH, Estradiol, ve Prolactin hormon tahlilleri istenebilir.

İlk  görüşme de tüp bebek koordinatörü ile de tanışma fırsatınız olacak ve  tedavinizin finansal boyutu hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olacaktır. Tüp bebek koordinatörümüz sizi tedavinize özel kullanacağınız ilaçların bütçesi ve tedavinin maliyeti hakkında ayrıntılı olarak bilgilendirecektir.

Kadın Hastalıkları ,Gebelik , Kısırlık ve Tüp bebek ile ilgili sorularınızı aşağıdaki formu kullanarak sorabilirsiniz.

Yorum ekle