Prof.Dr.Murat Arslan ve Tüp Bebek Ekibi

Tüp Bebek Tedavisinde Yüksek Başarı Prof. Dr. Murat Arslan ve Tüp Bebek Ekibi

Tüp bebek tedavinizin her aşamasında Prof. Dr. Murat Arslan ve Tüp Bebek Ekibi yanınızda olacak. Özel Momart Tüp Bebek Merkezimizde her tedavi kişiye özel olarak planlanır ve sürdürülür.

Tüp Bebek Tedavisinde Kişiye Özel Yaklaşım ve Ekip Anlayışı

Tüp bebek tedavisinde kişiye özel tedavi yaklaşımı sizin yaşınıza, tanınıza, infertilite süresine ve daha önce uygulanan tedaviler ile sizin tercihlerinize göre tespit edilecektir. Tedavinizin her aşamasında nelerin yapılmakta olduğunu, tedavi alternatifleri ve uygulanması düşünülen tedavi türü için gerçek gebelik şansınızın ne olduğunu açıklayacağız.

İlk görüşmeden tanısal testlerin yapıldığı süreç ve tüm tüp bebek tedaviniz süresince doktor Prof. Dr. Murat Arslan ve tüp bebek ekibi yanınızda olacaktır. İstanbul’ daki en başarılı tüp bebek merkezlerinden biri olan Özel Momart Tüp Bebek Merkezi uzman ekibimiz tedavi başarınızı arttırmak üzere konusunda uzman ve  deneyimli kişilerden oluşmuştur. Konusunda uzman diğer takım arkadaşlarımızda bu süreci destekleyecek ve her hasta kişisel ve özel olarak tedavi edilecektir.

Tüp bebek tedavisinin ilk basamağını tüp bebek merkezi koordinatörünün ve hemşirelerinin vereceği eğitim oluşturmaktadır. Bu aşamada işlemler hakkında bilgi verilerek, tedavinin planı ve nasıl yürütüleceği anlatılmakta, ilaçlarınızı nasıl kendi kendinize alacağınız öğretilmekte ve gerekli onay formları imzalatılmaktadır.

Yorum ekle